• Holla Corporate
  • Letselschade
UK
+31 (0) 88 44 02 400
UK
+31 (0) 88 44 02 400
  • Holla Corporate
  • Letselschade
    • Alle vacatures
    • Student-stage
    • Advocaat-stagiaire open sollicitatie
    • Sollicitatieprocedure
    • Advocaten aan het woord
    • Onze aanpak
    • Ontwikkelingsmogelijkheden
    • Eigen initiatief
    • Activiteitenkalender
      • Carrièrecafé (digitale editie)
    • Over Holla
    • Advocaten
    • Bestuur & Staf
    • Expertises
    • Over ons kantoor
      • Geschiedenis Holla Advocaten
      • Internationale samenwerking & nationale samenwerking
      • Missie, visie, kernwaarden & cultuur
    • Contact met HR
    • Contact & Route
Holla Advocaten > Werken bij > Jacqueline de Vries – medior
  • Junior bij Holla?
  • Professional bij Holla?
  • Vacatures
    • Alle vacatures
    • Student-stage
    • Advocaat-stagiaire open sollicitatie
    • Sollicitatieprocedure
  • Over ons
    • Advocaten aan het woord
    • Onze aanpak
    • Ontwikkelingsmogelijkheden
    • Eigen initiatief
    • Activiteitenkalender
      • Carrièrecafé (digitale editie)
    • Over Holla
    • Advocaten
    • Bestuur & Staf
    • Expertises
    • Over ons kantoor
      • Geschiedenis Holla Advocaten
      • Internationale samenwerking & nationale samenwerking
      • Missie, visie, kernwaarden & cultuur
  • Contact
    • Contact met HR
    • Contact & Route

Jacqueline de Vries – medior


Sinds 2015 ben ik werkzaam bij Holla Advocaten. Ik houd mij bezig met ‘gezondheidsrecht’, oftewel: het recht in de zorg. Ik adviseer en procedeer over zorgspecifieke wetgeving, waarbij ik in de regel optreed voor ziekenhuizen, (zorg)instellingen en individuele hulpverleners. Ik heb in het bijzonder aandacht voor kwaliteitswet- en regelgeving, waaronder tuchtrecht, (zorg)verzekeringsrecht en samenwerkingsverbanden in de zorg.

 

Momenteel houd ik mij, naast mijn werk bij Holla, bezig met de Grotius Specialisatieopleiding Gezondheidsrecht. Ik hoop deze opleiding aan het eind van dit jaar te kunnen afronden. Bij Holla krijg je alle ruimte om (werk gerelateerde) opleidingen, zoals een Grotius specialisatieopleiding, te volgen. Dat wordt ook aangemoedigd. Veel van onze beginnend advocaat-medewerkers starten gelijk na hun beroepsopleiding met een (vervolg)opleiding, die drive zit er bij velen wel in. Hier mag en kun je zelf in en over beslissen. Andere ‘wegen bewandelen’ kan altijd, en mag ook altijd. In zoverre is niets verplicht en heb je zelf de regie. Die regie heb en houd je ook over je werk, je werktijden en (dus) over je werk- en privébalans. Ik houd zelf ook heel graag flexibele werktijden en werkplaatsen aan; ik rij ’s ochtends, maar ook ’s avonds, maar wat graag ‘achter de files aan’ en werk (dus) vaak niet van 9 tot 17 uur dan wel dagdelen thuis of op verschillende locaties. Dit is werkinhoudelijk, technologisch maar ook target-technisch alleszins mogelijk.

 

Naast dat bij Holla hard en op hoog juridisch niveau wordt gewerkt, doen we meer dan dat. Op vrijdagen staat op alle vestigingen stipt om 17 uur de borrel klaar. Het weekend moet immers goed worden ingeluid. Naast dat er regelmatig gezellig wordt geborreld, wordt – uiteraard – op carnavalszondag kantoorcarnaval gevierd en wordt twee maal per jaar een personeelsfeest – het Kerst- en Zomerfeest – georganiseerd. Ook gaan we elk jaar op Wintersport; we zijn inmiddels een bekend gezelschap in Oostenrijk. ‘Jong’ tot ‘oud’ is bij al deze gelegenheden van de partij. Kortom: werken kunnen we, maar we houden dit het liefst zo gezellig mogelijk.

Vacature overzicht

  • > Advocaat-stagiair(e) privacy & IT
  • > Advocaat-stagiair(e) intellectuele eigendom (IE) en reclamerecht
  • > Advocaat-medewerker litigation
  • > Advocaat-medewerker M&A
  • > Advocaat ondernemingsstrafrecht


Neem contact op

  • Disclaimer en e-mail disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • © 2021 Holla. Hoogstpersoonlijk
  • Privacystatement
  • Cookiepolicy